Akustik Sünger Ostim

Akustik sünger ostim Ses yalıtımı sesin bir ortamda kalması hapsedilmesi için yapılan uygulamalardır. Akustik ses yalıtımı, akustik mekanlarda (Stüdyo, Müzik odası, Kayıt Odası vs.) seslerin eko ve yankı yapması gibi ses kalitesini yükseltmek için yapılacak işlerdir. Genellikle akustik sünger ve kumaş kaplı panel kullanılmaktadır. Akustik Ses Yalıtımı sesin ve gürültünün çok yoğun olduğu ortamlarda, farklı desen ve ebatlarda alternatif sunan, ses yutumu ve yalıtımından sorumlu süngerlerdir.

Ev ses yalıtımı için bir ses duvarı, ve, duvar ses yalıtımı, Akustik Ses Yalıtımı Ayrıca ses geçirmez gürültülü bir komşu diğer tarafında, parti duvarlar, ses yalıtımı akustik köpük, ses bariyerleri ses, titreşim için kullanılabilir zemin amortisör ve dalgalanıyor. Özellikle, için yararlı yurtiçi ses ve ev ses yalıtımı.

Akustik Süngerler pis koku oluşturmazlar. Özellikle, sesin yoğun olduğu ofis ve ortamlarda kullanılırlar. Akustik süngerler ve kumaş kaplı paneler akustik yalıtım sağlayan yanmaz özellikte ses yalıtım malzemeleridir. Gürültü emilimi ve ses yalıtımı, akustik kiremit, deneyimli ev ses izolasyon malzemesi, kayan zemin ya da yerel bir aktif gürültü kontrolü, gürültü ve titreşim kontrolü, muhafaza oluşturucu. Titreşim sönümleme, akustik malzeme döşeme kirişleri altında doğrudan takılı değilse, Ses azaltılması, ses izolasyonu malzemesi, ses yalıtımı, Esnek Barlar , 50mm2 tarafından desteklenen mevcut tavanın alt kısmına vidalanır.
tavan-ses-yalitimi-4
İzolasyon gürültülü duş pompaları için de kullanılabilir Ses pompa ve kompresör gürültü ve nasıl ses geçirmez bir çamaşır makinesine ve diğer gürültülü ev aletleri. Mükemmel ses yutumu ve yalıtımından sorumlu sünger ateşten etkilenmezler. Ölçüde eve ses yalıtımı ve yüzer döşeme ses yalıtım malzemesi diğer formları kullanmak pratik değildir, gürültülü bir komşu gelen gürültü emme bizim akustik kiremit ve mevcut duvar ve tavan ses yalıtımı geliştirmek için tasarlanmış, Azaltılması Ses, Esnek Bar Sistemi tavan yalıtımı yaşlı bulunan daire tavanları üzerine gürültülü yukarıda komşusu, tavan ses yalıtımı, titreşim sönümleme, akustik malzeme, montaj, ses yalıtımı, ses kontrolü, ses izolasyon malzemesi karşı tavan izolasyonu için özellikle yararlıdır gürültü kontrolü öncesi dönüştürülmüş evler devraldı. Akustik köpük, ses izolasyonu, endüstriyel gürültü kontrolü için daha sıkı bina düzenlemeleri tanıtılması. Bu ekonomik sistemi kurmak kolaydır ve biraz DIY bilgisi olan herkes tarafından yapılabilir.

Eğer sahip gürültü sıkıntı ne tip önemli değil, biz ses yalıtımı çözüm olacaktır. Biz stok ve tedarik akustik köpük ve ses köpükler, ses bariyeri paspaslar, ses yalıtımı paspaslar, ses geçirmez bir zemin için esnek yalıtım, parti duvarlar ve ayırma duvarları, tavanlar için esnek çubuklar, tavan ve duvar için akustik karolar dahil, duvarlar için akustik yalıtım emici ses emiciler duvarlar daire ortak alanları, ses emici bas tuzakları, ses emici difüzörler, titreşim önleyici malzemeler için c sınıfı ses emiciler ses geçirmez bir zemin sağlam ayrıntı sistemleri , ses emiciler, ses ekranlar, akustik ekranlar, duvarlar için ses emiciler, ses yalıtımı için zemin ve zeminler için akustik yalıtım.

Reklamlar
Bu yazı SES YALITIMI içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s